קטלוג

אנחנו מציעים – אתם בוחרים

בקטלוג שלנו, תוכלו למצוא כיורים, שיש למטבח, קנטים, שיש לחדרי אמבטיה והכל באיכות הגבוהה ביותר עבורכם

אנו שמחים וגאים, להציג לכם את הקטלוג הרחב שלנו. אנו מציעים לכם מגוון רחב של פתרונות שיש ומוצרים משלימים, כך שתוכלו לקבל פתרון כולל ומלא לצרכים שלכם ולקבל חבילה כוללת בהצעת מחיר הוגנת ובהתנהלות  מול ספק אחד, אשר יספק את כל צרכיכם על הצד הטוב ביותר.

מגוון רחב של פתרונות שיש לבית שלכם

בעיצוב, זה ידוע שהכל עניין של טעם. מה שנראה יפה לאחד, לא יתאים לאחר ולכן, אנחנו בקסם המים, מאמינים בהתאמה אישית ובתפירת הפתרון המושלם, לכל לקוח שלנו. אנו מציעים לכם ליווי מקצועי ואישי, לבחירת השיש  המתאים לכם ביותר, מתוך הקטלוג שלנו.

מלווים אתכם אישית לבחירת השיש הנכון לכם

בחירת שיש, מורכבת משלבים שונים ומפרמטרים שונים, אותם יש לקחת בחשבון.

כמובן שהחשיבות הגבוהה ביותר לכם וגם לנו, היא האסתטיקה. בחירה בשיש אשר יהיה יפה בעינכם, יתאים לעיצוב הכללי של החלל שלכם וישתלב בצורה הומוגנית וטבעית בבית שלכם. השאיפה של כולנו, היא שבכל יום כשתראו את השיש שלכם, תחייכו ותדעו, שבחרתם את המוצרים הטובים ביותר עבורכם, לאורך זמן.

שילוב מושלם של פרקטיקה ואסתטיקה במוצרי שיש

מעבר לאסתטיקה, מכיוון שהשיש משמש אותנו בצורה יומיומית, הוא צריך להתאים גם לפרקטיות השימוש של כל לקוח. התאמת השיש בהתאם לתכונות שלו, ליתרונות שלו ולאסתטיקה המתאימה ללקוח, היא המומחיות שלנו. אנו נדע להציג לכם את האפשרויות הטובות לכם, תוך שקיפות מלאה ולאחר בירור הצרכים שלכם, יחד אתכם.

המוצרים הטובים ביותר עבורכם

ריכזנו בקטלוג שלנו, את המוצרים הטובים ביותר בתחום השיש והכיורים, כך שתוכלו לבחור את האפשרות המתאימה לכם ביותר, בידיעה כי כל בחירה שתעשו, תהיה איכותית וברמה גבוהה.

שיש למטבח

שיש למטבח הינו משטח נפוץ ופופולרי ברובם של הבתים בישראל. משטחי שיש למטבח מעניקים יתרונות רבים מבחינה שימושית ואסתטית וזאת בזכות תכונותיהם האיכותיות והייחודיות

כיורים מובנים

אצלנו ניתן למצוא את כל סוגי הכיורים. חברת קסם המיים כוללת צוות עובדים ומומחים בעל ניסיון רב, ידע מקצועי עשיר ונרחב ומיומנות וכישורים המאפשרים לנו להעניק
לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר.

שיש לחדרי אמבטיה

השיש הוא אהבת אמת שלנו,  אנחנו מתפעלים מחדש בכל פעם לגלות, איך הטבע ובעקבותיו האדם, יוצרים לנו מוצר שימושי ואטרקטיבי כל כך, שנמצא כיום בכל חדר אמבטיה בכל בית.

קנטים לשיש

קנטים הם ה"חומות" שיש בסוף השיש. שכבה אנכית לשיש, אשר מהווה מעין מסגרת לשיש ובכך, סוגרת אותו ומייצרת לו סיום מעוצב.

שיש גרניט

ניתן למצוא אצלנו מבחר גדול של דגמי שיש גרניט במקצועיות ועם חיוך

כיורים למטבח ולאמבטיה

כיור למטבח נועד לאפשר לנו עבודה נוחה, איכותית ויעילה בעת הבישול והניקיון וכיום ניתן לבחור כיורים למטבח המספקים מענה איכותי הן מבחינה וויזואלית ואסתטית והן מהבחינה הפרקטית.

כל סוגי השיש

ישנם סוגי שיש רבים ומגוונים המותאמים לשמש כמשטחי עבודה למטבח ולכל אחד מהם מאפיינים, תכונות ויתרונות ייחודיים.

גרניט פורצלן

ניתן למצוא אצלנו את כל סוגי הגרניט במקצועיות ועם חיוך

ברזים למטבח ולאמבטיה

אתם משפצים או בונים בית ואולי אפילו סתם רוצים להתחדש ולחדש את הברזים שלכם בחדרי השירותים והאמבטיה או במטבח ולא באמת יודעים, מאיפה להתחיל לחפש ומה הברז שיתאים לכם ולשימושים שלכם.

שיש אבן קיסר

ניתן למצוא אצלנו את כל דגמי אבן קיסר וסוגים נוספים במקצועיות ועם חיוך

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
WhatsApp
נגישות